Meie meeskond

Jelizaveta Haustova

Keskuse LullaBed juhataja, psühholoog, muinasjututerapeut, lugulaulude spetsialist, intiimsusvaldkonna spetsialist, muinasjututeraapia konsultant, kliiniline muinasjututerapeut, suguseltsiga töötamise spetsialist.

Komplekssete Muinasjututerapeutide Rahvusvahelise Liidu liige http://cka3ka-union.com . KMRL-i ametlik esindaja Baltimaades ja Inglismaal, Professionaalse Psühhoterapeutika Liiga liige.

Tere päevast! Minu nimi on Jelizaveta Haustova.

Mul on hea meel tervitada teid meie keskuses.

Juba 7 aastat aitan inimestel sisse seada häid ja avatud suhteid: iseendaga, lastega, abikaasadega ja lähedastega, vanematega ja suguseltsiga.
Taastada, tunnetada ja ellu viia oma individuaalne arusaam rahalisest heaolust, äri tasakaalust, eneseteostusest. Avastada täiel määral oma õnne komponentide ainus ja kordumatu kombinatsioon.

Peaaegu kaks aastat tagasi sündis Küprose kallastel metoodika, mis aitab nüüdisaegset inimest ja annab kauaoodatud võimaluse puhata.

Ma andsin sellele nime Lullabed (ingl. k. lullaby — hällilaul). Miks just nii?

Metoodika põhineb hällis kiikumisel ja hällilaulude kuulamisel, mis aitab inimesel taastada ressursiaistingud, mida ei saada perinataalses arengus ja vastsündinu perioodil.

Saabus aeg ja nüüd oleme oma keskuses loonud teile hämmastava ruumi, kus saate täielikult puhata, hetkeks peatuda, tunda end lapsena, kuulata hällilaulu või head muinasjuttu.

Minu töö alus on kompleksse muinasjututeraapia meetod, mis on universaalne paljude probleemide lahendamisel, mis tekivad igas vanuses inimestel. See on hämmastavalt õrn, delikaatne ja paindlik meetod.

Kutsun teid meie keskusse. Hakkame puhkama. Tulge – meil on alati rõõm teid kohata.